SERWERY MINECRAFT

BannerWersjaAdres IPTyp serweraMax ilosc graczy
bestrpg.pl1.8-1.17BESTRPG.PLNAJLEPSZY SERWER RPG W POLSCE100
mineserwer.pl1.7-1.17MINESERVER.PLDostepne tryby Minecraft: Serwer minecraft wersja 1.7.2 - 1.8.8 - 1.12 Wspierane wszystkie wersje minecraft! Autorskie tryby i najlepsza zabawa!2000
minefox.pl1.7-1.17HYPIXEL.PLDostepne tryby Minecraft: Skyblock, Survival, Waterblock, PvP, BedWars, Survival Games, Real Life, Brutal Life, RPG, GTA i wiele wiecej.2000
McSurvi.pl1.7-1.15McSurvi.plNajlepszy serwer minecraft z Najlepsza ekipa! Zagraj w minecraft z nami na unikalnych autorskich trybach!!2000
pvp mc1.7.2 - 1.8.8+WARZ.plPVP999
pvp1.5.2PVP.CRAFTSERVER.PLSERVER PVP200
prywatne serwery mc1.5.2s1.craftboard.plSurvival Games + Freebuild500

Wybierz ulubiony

SERWER MINECRAFT

Serwer Minecraft PVP WARZ.PL

Serwer Minecraft PVP WARZ.PL

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Serwer Minecraft PVP WARZ.PL

IP: WARZ.PL

WERSJA: OD 1.6.0 DO 1.7.9 !

Witajcie,

dziś chcielibyśmy Wam zaprezentować i polecić serwer minecraft PVP – WARZ.PL

Jest to serwer działający na najnowszej wersji minecraft, obecnie jest również kompatybilny ze wszystkimi wersjami minecraft od 1.7 wzwyż.

Na serwerze znajduje się bardzo śliczna piaszczysta mapa, masa zakamarków, kryjówek oraz skrzynek ze skarbami które regularnie się uzupełniają.

Prócz tego na serwerze znajduje się bardzo ciekawy system ekonomii – Za każdego zabitego gracza zarabiamy 50$, w przypadku śmierci 50$ tracimy.

Za zarobione $ możemy kupić lepsze wyposażenie, enchanty, mikstury lub jabłka, można także zakupić prywatny magazyn, który pełni rolę małej działki, na której można schować zdobyte skarby!

Na początku rozgrywki otrzymujemy startowy zestaw składający się z żelaznego miecza, łuku oraz pełnego żelaznego ekwipunku.

Ten Serwer Minecraft PvP posiada bardzo rozbudowany system walki, w momencie śmierci przeciwnego gracza, wypada z niego cały ekwipunek, niedozwolone jest logowanie się podczas walki, pod komendą /pvp możemy sprawdzić dokładne statystyki Naszej postaci.

Serwer posiada również system lvli które rosną wraz z zabitymi przeciwnikami.

Poniższy film zaprezentuje, tylko niektóre z licznych atrakcji które czekają Was na tym serwerze! Zapraszamy do zapoznania się z serwerem działa na każdej wersji od 1.6.0 do 1.7.9!

Polecamy!

Serwer Minecraft PVP

Serwer Minecraft PVP

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

omentarze do Serwer Minecraft PVP WARZ.PL

  • kacper  powiedział:

    fajne servery

  • Zgon  powiedział:

    Fajne serwery

  • ziomekją  powiedział:

    Bardzo fajny serwer

Odpowiedz

Mozesz uzywac tych tagow oraz znacznikow HTML: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>